Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O nas

Z zębami podobnie jak każdy z Państwa związani jesteśmy od momentu wyrznięcia się zębów mlecznych w 6-tym miesiącu życia.

W roku 1999 związaliśmy się z nimi również zawodowo - rozpoczynając studia na wydziale stomatologicznym Pomorskiej Akademii Medycznej. Zawód ten stał się naszą pasją i ciągłym doskonaleniem poprzez liczne szkolenia, kursy i dziesiątki przeczytanych książek.
Znany nam jest również stres związany z wizytą u stomatologa więc stworzyliśmy gabinet w którym udowodnimy że leczenie stomatologiczne nie musi wiązać się z bólem i stresem. Dziś proponujemy Państwu oddanie swojego zdrowia w nasze ręce. Oprócz własnej wiedzy i doświadczenia oferujemy nowoczesny sprzęt i nowoczesne rozwiązania - na miarę 21 wieku.

Ryzykujesz tylko tym że zaczniesz się leczyć
Dla nas pacjent nie składa się tylko z zęba

Nasz zespół

Mateusz BlakLek. stom. Mateusz Blak

Absolwent Wydziału Stomatologicznego Pomorskiej Akademii Medycznej.

Zawodowo pracuje od 2004 roku. Umiejętności zdobywał poprzez uczestnictwo w licznych kursach medycznych oraz przez współprace z doświadczonymi specjalistami. Interesuje się stomatologią estetyczną, chirurgią oraz przede wszystkim endodoncją mikroskopową.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego - PTE oraz do Europejskiego Towarzystwa Endodonycznego - ESE

 

Mateusz DymekLek.stom. Mateusz Dymek

W 2004r ukończył Pomorską Akademię Medyczną, od 2006r pracował w Klinicznym Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej WSS im.F.Chopina w Rzeszowie. W 2010r odbył Fellowship w Medizinishe Hochschule Hannover w Niemczech zakończony certyfikatem uznania umiejętności.

Członek prestiżowych towarzystw: European Association for Cranio-Maxillo-Facial Surgery, AO Foundation, Polskie Towarzystwo Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii.

Praca w prywatnej praktyce od 2006r.

 

Nasze Certyfikaty

Nasze certyfikaty Nasze certyfikaty Nasze certyfikaty Nasze certyfikaty Nasze certyfikaty Nasze certyfikaty Nasze certyfikaty Nasze certyfikaty Nasze certyfikaty Nasze certyfikaty Nasze certyfikaty Nasze certyfikaty Nasze certyfikaty Nasze certyfikatyNasze certyfikaty Nasze certyfikaty Nasze certyfikaty Nasze certyfikaty Nasze certyfikaty Nasze certyfikaty Nasze certyfikaty